ראשי | מי אנחנו

מי אנחנו

מרכז פיתוח היצירתיות ארטק הוא המקום בו ילדך יתכונן לבית הספר, יחזק את הידע שלו, יפתח ביטחון עצמי, יגלה כישרונות ויפתח אותם! במרכז יש עניין לכל הילדים - חשבנו על הכל וייצרנו תכניות פיתוח מיוחדות לילדים בגילאים שונים, החל מקטנטנים ועד הילדים בגיל בית הספר. אנו משייכים ילדים מגיל 3 עד 12 שנים לקבוצות שונות.

לילדים מגיל 3

עם ילדי גן דוברי רוסית אנו מעבירים קורסי הכנה לבית הספר הישראלי. הילדים מקבלים מיומנויות התפתחותיות כלליות, לומדים את יסודות האנגלית, העברית, ואם תרצו - גם של השפה הרוסית. השיעורים מתקיימים בעברית, כך שבעליה לכיתה א' הם ירגישו בנוח לתקשר וללמוד ותהליך הקליטה יהיה קצר יותר.

לתלמידי כיתות א'-ד'

עבור ילדים שכבר לומדים בבית הספר היסודי אנו מארגנים קורסים בנושאים הקשים יותר. בהנחיית מורים מנוסים של ארטק הילדים מחזקים את הידע שלהם ומרגישים יותר בטוחים בעצמם בכיתה.

חוגים

בנוסף לשיעורים בשפות, מתמטיקה ומדעי המחשב, במרכז לפיתוח יצירתיות ארטק ילדכם יכול לפתח את יכולותיו הגופניות. באולם הריקודים הילד שלך יוכל להיחשףליכולותיו באמנות התנועה, ובשיעורי קראטה הוא ילמד להיות חזק, מהיר תנועה וממושמע.

אווירה חמה

כל השיעורים מתקיימים בצורה מעניינת ונגישה לילדים. תנאים מיוחדים במרכז ארטק - אווירה חמימה, עיצוב מסוגנן של הכיתות, גישה מקצועית של מורים ומחנכים מנוסים - כל זה יעזור לילדך להיכנס לעולם בית הספר ולפתח יכולות יצירתיות.

המרכז לפיתוח יצירתיות ארטק בראשון לציון מעביר שיעורים בנושאים הבאים:

עברית, אנגלית, רוסית (לפי בחירה), מתמטיקה, מדעי מחשב, ריקוד וקראטה..

שעות פעילות:

- יום לימודים ארוך 12:00 - 18:00

- בית ספר ערב 18:00 - 20:30

הצוות שלנו ידידותי ומסביר פנים ויקבל לזרועותיו את ילדכם בחום 


Это полезно

למידע נוסף על תכניות במרכז לפיתוח יצירתיות ארטק

למילוי טופס