ארטק - המרכז לפיתוח יצירתיות בראשון לציון

תכניות מיוחדות להתפתחות ילדים בגילאי 3 עד 12 שנים

בילוי, ספורט, הכנה לבית ספר, פיתוח כישורים

מספר הטלפון שלנו:

0502586055

ראשון לציון

רחוב ז'בוטינסקי, 65

שעות פעילות:

09:00 - 22:00

שתף

ברוכים הבאים לארטק - המרכז לפיתוח ויצירתיות

התכניות המיוחדות שלנו נוצרו עבור הילדים בכל הגילאים על מנת לסייע להם להתכונן לבית הספר, לייצר ביטחון עצמי ולפתח את כישוריהם

במרכז שלנו יש תעסוקה לכל הילדים: לבנים ובנות בגיל צעיר וגם לילדים בגיל בית הספר. אנו מקבלים ילדים מגיל 3 עד גיל 12 , בחלוקה לקבוצות שונות: חוגים, קורסי הכנה לבית הספר, חוגי העשרה במקצועות בית הספר, קראטה.

כל השיעורים מתקיימים בדרך מהנה ונגישה לילדים על מנת ליצור חוויה חזותית ובכך לחזק את הלמידה ולפתח כישורים יצירתיים.. הילדים מוקפים באווירה חמה, עיצוב מרהיב של הכיתות, תשומת לב וגישה מקצועית של מורים ומחנכים מנוסים.וידאו Artek Centerלמידע נוסף על תכניות במרכז לפיתוח יצירתיות ארטק

למילוי טופס

ארטק - ילדינו מבלים זמן איכות בעל תועלת, עניין ובכייף

חופשת הקיץ הטובה ביותר

, אנו מפעילים קייטנת קיץ עבור כל הילדים בגילאי 4 עד 12 לאורך כל הקיץ, מ -1 ביולי עד 31 באוגוסט: חוגים, טיולים, שחייה, ספורט, לימוד שפות, שלוש ארוחות ביום.

פעילויות עם אנשי מקצוע

חוגים בסגנון קראטה קיוקושינקאי לילדים בכל הגילאים - בהנחיית מאמנים מקצועיים, אלופי ישראל, שהשתתפו בתחרויות בינלאומיות, עם ניסיון עשיר בעבודה עם ילדים.

יום לימודים ארוך ויצירתי

פעילויות בקבוצות לילדים בגילאים 4 עד 9 שנים: לקטנטנים - הכנה לבית הספר, לתלמידי בית הספר - הכנת שיעורי בית. ארוחות, הסעות מגני ילדים, לימודים עם מורים, חוגים.

בית ספר ערב - אחרי 18.00

לימודי ערב לילדים: לילדים מעניין - וההורים רגועים. הילדים מקבלים ומשננים ידע במתמטיקה, עברית, אנגלית, משתתפים בחוגי ריקוד, ציור, קראטה, תיאטרון.